Môj príbeh v skratke...


Celý môj progres odštartoval už roky dozadu, dá sa povedať, že ešte na vysokej škole. Ak by som mala opísať pár slovami čo sa odvtedy v mojom živote zmenilo, zrejme by mi na to nestačila ani táto stránka:)

V skratke som prišla na to, že v živote je v prvom rade dôležité to, ako vnímame seba, svoju realitu, život ako taký a z akého miesta alebo pohľadu tvoríme. Čo som si však uvedomila je, že pri svojom rozhodovaní mi boli najviac vždy nápomocné nasledovné aspekty: intuícia a moje pocity .
Toto všetko však tvorí nás samotných a teda my sme jeden celok - je to naša prirodzenosť. To, čo sme si vytvorili, ako vyzerá naša realita je manifestácia toho čo sami v sebe nosíme. Koučing mi prišiel do rany v moment, kedy som sa rozhodovala, ako toto celé vlastne uchopiť a ako môcť šíriť myšlienku toho, že my si tvoríme každú minútu nášho života a my máme vziať zodpovednosť za svoje rozhodnutia do vlastných rúk. Nik iný, žiadne smery, náboženstvá, duchovní učitelia, guru-ovia, mystikovia, psychológia a pod. (tí nás môžu iba inšpirovať na našej ceste), nám nepomôžu tak ako môžeme pomôcť sami sebe, keď začneme počúvať svoje vnútro. Všetci to môžeme, všetci to máme v sebe, všetci sme na jednej lodi avšak každý na to príde v iný a vždy ten správny čas.

Všetko to čo robím a ako pracujem je postavené na základe mojich vlastných skúseností zo svojho života, tvorby svojej reality, osobného rozvoja a vedomostí, ktoré som počas všetkých tých rokov bádania a učenia sa, nadobudla.

Metóda koučingu, ktorú používam v rámci procesu je položená na základe koučingového výcviku, ktorý som absolvovala v Coach Training Academy.
Aktuálne sa dovzdelávam v oblasti transformatívneho koučingu."Každý máme svoj zdroj, ktorý nás môže viesť k lepšiemu a naplnenejšiemu životu ak mu to dovolíme. Iba je potrebné si ho začať uvedomovať, objaviť ho. Nakoniec, stačí v ňom zotrvať...zotrvať v sebe. Lebo to my sme ten zdroj." Agáta