Z osobnej skúsenosti...

To, čo odovzdávam ďalej aj sama žijem, každý deň si uvedomujem nové skutočnosti a svoju vlastnú silu, ktorá tvorí môj život a realitu.

Všetky myšlienky, ktoré cez deň prefrčia mojou hlavou, sú iba obrazy s nábojom určitých emócií a tak si vyberám, či im budem venovať pozornosť alebo nie.Tým najdôležitejším momentom, ktorý nám môže pomôcť v tom, aby sme sa cítili lepšie a uvedomili si, kým sme a čo tu vlastne robíme, je moment ticha. Je to taká tá pokojná chvíľka, ktorú si môžeme venovať, ak samozrejme chceme. Myseľ bude mať mnoho dôvodov, prečo to nerobiť. Nepočúvala by som ju, trvala by som si na tom, že moja chvíľa ticha, je to čo teraz potrebujem a chcem si ju navnímať a uvedomiť.Z chvíľky ticha sa stane dlhšia chvíľka a potom ešte dlhšia, až sa stane bežnou súčasťou nášho života - staneme sa sami sebou, pretože to ticho, to sme my. Tam si uvedomím, kto som, odkiaľ tvorím a čo tvorím. Nechám sa ňou viesť.


Keď tvorím, tvorím zvnútra, keď sa rozhodujem tak počúvam svoje vnútro, keď idem niečo robiť, nechám si to najprv navnímať sebou a podľa vnútorného pocitu potom jednám. Nevynechávajte seba, nesnažte sa to preskočiť, vždy sa vás to bude snažiť znova otočiť k sebe. Až kým tak skutočne nespravíte, budete mať stále v živote chaos, niečo vám možno vždy vyjde, no nebude to sto percent, bude to stále iba o prežívaní a hľadaní riešení svojich problémov.Z vlastnej skúsenosti viem, že keď zapájam svoj zdroj do tvorenia, deň je úplne iný, vyvstávajú nové možnosti, cítim sa pokojne a robím veci s ľahkosťou. Akonáhle pustím do toho svoju myseľ, uverím niektorej z jej pochybností, dostávam sa do chaosu a už robím veci z iného "miesta" a vidím ich iba z jedného (často krát toho negatívneho) pohľadu. 
Neznamená to však, že hneď si vytváram tým  aj negatívne situácie v živote. Nemusí to tak byť, pokiaľ si to sama neurčím.


A takto každým dňom zisťujem viac o sebe, posúvam svoje hranice a napredujem. Toto všetko pretváram do koučingu s vami a ukazujem vám tým, čo všetko dokážete a kam až sa môžete vďaka svojmu zdroju, dostať.