Koučing ako ho vnímam ja

Pre tých z vás, ktorí váhajú a rozhodujú sa, či absolvovať koučing sedenie a s kým ho absolvovať. To je totižto veľmi dôležitý aspekt, vybrať si toho správneho kouča, človeka, ktorý do toho dáva kus seba, svoje srdce, svoju plnú prítomnosť a intuitívne vnímanie.


Jedná sa o naozaj špecifickú metódu rozhovoru, kedy vám kouč pokladá otázky a vy na ne odpovedáte. Prostredníctvom vašich odpovedí, by ste sa tak mali dostať k riešeniu vašej situácie/situácií alebo dôjsť ku konkrétnemu cieľu. To je teória, ktorú je tiež dôležité poznať avšak koučing sa dá poňať aj inak.Ako koučing vnímam ja?


Ako kompletnú premenu človeka, spiaceho vo víre vlastných myšlienok a jeho následného prebudenia sa do sveta, ktorý si doposiaľ nevšímal. Je to príležitosť pre všetkých, ktorí vnímajú, že chcú začať žiť inak, že ten starý svet ich už ničím neláka, necítia naplnenie, sú frustrovaní a potrebujú urobiť zmenu. Čiže nejde len o vyriešenie si nejakej životnej situácie, ktorá náš ťaží alebo dosiahnutie cieľa, ktorý si určíme. Tu už ide o niečo viac, o celkový reštart v našom myslení, cítení, žití...jednoducho vo všetkom. Rovnako aj v pochopení toho ako vlastne funguje tvorba našej reality a jej odzrkadlenie v každodennom živote. Sú to veľmi jemné vibrácie, ktorými dovoľujeme alebo naopak nedovoľujeme, aby k nám prúdilo to, čo má.Preto som začala na základe vlastných skúsenosti v osobnom živote využívať koučing v rámci pomoci druhým. Keď skúmam ľudskú myseľ, to ako ľudia žijú, ako vnímajú seba a svoj život, ako sa snažia silou mocou riešiť si svoje problémy za pochodu len prostredníctvom mysle, mám omnoho viac dôvodov na to, aby som ukázala, že dá sa to aj inak a nie je to žiadny nemožný zázrak, je to iba jemný pohyb vo vnímaní a pohľade na seba.