Čo mi takýto rozhovor môže priniesť?


Mnohé nové pohľady na seba samého, svoj život, realitu a jej samotnú tvorbu.
Znovuobjavenie seba a svojho potenciálu
.
Pochopenie vlastných pocitov a toho prečo sa cítim takto a čo s tým môžem urobiť.
V mnohých prípadoch aj riešenie osobných situácií, vzťahov.

Všetko ide ruka v ruke s prvými dvomi spomenutými bodmi a preto sa ťažšie špecifikuje, čo všetko vám môže rozhovor so mnou priniesť. Je to individuálny proces každého z nás.

Keď práve prežívaš rôzne chvíle, ktoré ti nedávajú spať a sám/sama sa v tom jednoducho nevyznáš, máš otvorenú cestu k tomu, aby si mohol/a žiť inak.
Ja ti ukážem to čo bude pre teba v daný moment dôležité uchopiť, navnímať.
Môžeš žiť tak ako si sám/sama praješ, ako to skutočne vo svojej hĺbke chceš, no je dôležité poznať určité aspekty, ktoré keď si neuvedomujeme, dejú sa bez nášho povšimnutia a tým pádom nám riadia náš život.

Prídeš na to sám / sama, ja ti v tom iba pomôžem:)

Každého človeka beriem ako rovnocenného partnera. Mojim zámerom je pomôcť nasmerovať a ukázať Vám čo všetko si zatiaľ ešte možno neuvedomujete. Uvedomenie je totižto cesta k tomu, aby sme začali svoje životné situácie vnímať aj z iného pohľadu.

Uvedomenie si, že všetko mám v rukách ja a táto realita, ktorú vnímam je mojou prácou, vedie k tomu, že sa oslobodzujeme a tu prichádza samotné prevzatie zodpovednosti za náš život.
Ten moment môže prísť kedykoľvek a nie je podmienkou, že k nemu prichádza bezprostredne počas rozhovoru.

Kedy je vhodné absolvovať sedenie?


Postupne sa dostávame do situácií, ktoré sa opakujú, nevieme z nich von a tým sa cítime frustrovaní. Máme pocit, že nevieme kto sme, čo tu robíme a ako sa vlastne pohnúť ďalej. Chceme začať tvoriť svoj vlastný život a realitu, kde sa budeme cítiť dobre a bude s nami na sto percent ladiť.


Jednoducho vtedy, keď to tak budete cítiť.